Wygodnie i bezpiecznie do Europy Zachodniej

Przemiany polityczne i gospodarcze jakie zaszły w Polsce po 1989 roku, a przede wszystkim wejście do Unii Europejskiej, to czas wielokrotnego wzrostu zapotrzebowania na przewozy do zachodniej Europy – zarówno osób jak i towarów. Jak wygodnie i szybko podróżować? Ten problem można rozwiązać zlecając usługę rzetelnej firmie przewozowej.

Polacy w podróży

Wolność polityczna „uwolniła” również paszporty Polaków i codziennie tysiące rodaków podróżuje do Niemiec, Belgii, Francji, Holandii i innych państw Europy. Środki transportu są różne: szybkie samoloty, pociągi, autokary rejsowe, prywatne samochody. Każdy z tych sposobów ma jakąś wadę. Aby lecieć samolotem trzeba dotrzeć na lotnisko, a to szczególnie trudne dla osób z miejscowości położonych z dala od wielkich miast. Autokar, to podróż w ciasnocie i zaduchu z pięćdziesięcioma osobami o różnych temperamentach i rozmaitej kulturze osobistej. Zarówno do samolotu, jak i do autokaru można wziąć bagaż o ograniczonej wadze i kubaturze.
Prowadzenie własnego samochodu jest męczące, a poza granicami Polski ważna jest znajomość języka – choćby do odczytywania treści tablic informujących o objazdach czy innych utrudnieniach na drodze, nie wykluczając kontaktów z policją. 

Bus z adresu na adres - najnowsze trendy

Jak więc podróżować bezpiecznie, wygodnie, bez zmęczenia i odpowiedzialności, z dużym bagażem i bez znajomości języka? Najprostszym sposobem jest zakup usługi w firmie przewozowej organizującej przewozy do zachodniej Europy busami. System „z adresu na adres”, to luksusowe, bardzo komfortowe rozwiązanie: kierowca busa podjeżdża po pasażera i jego bagaż pod wskazany adres i zawozi go pod adres zagraniczny. Poza zakupem biletu za pośrednictwem strony internetowej lub przez rezerwację telefoniczną, podróżujący nie musi martwić się o żaden aspekty podróży. Busy do Anglii, czy busy do Belgii lub innych państw kursują najczęściej zgodnie z potrzebami pasażerów, a nie według sztywnych rozkładów jazdy.

Kierowca, przewodnik, opiekun

Osoby zatrudniane do przewozów ludzi muszą mieć specjalne certyfikaty, które potwierdzają wysokie umiejętności. To odpowiedzialni ludzie, o wysokiej kulturze, którzy świetnie znają języki obce i realia krajów docelowych. Podczas podróży pasażerowie mogą w każdej sytuacji liczyć na piekę i pomoc ze strony kierowcy. Podróżowanie spod własnego domu pod adres zagraniczny możliwe jest również dzięki nowoczesnym systemom nawigacyjnym, w które wyposażona jest flota przewoźników, ale kierowcy mają takie doświadczenie i doskonałą znajomość realiów zagranicznych, że zawsze odnajdują wskazane przez pasażera miejsce docelowe.
Samochody do przewozów to nowoczesne i bardzo bezpieczne busy znanych producentów. Klimatyzacja, wygodne siedzenia znacznie podnoszą komfort podróżowania. 

Dla kogo podróże busami?

Firmy zajmujące się przewozami proponują swoje usługi dla osób pracujących za granicą, odwiedzających rodziny, podróżujących w celach turystycznych. Wybierając busy do Niemiec, busy do Belgii, Anglii, Holandii czy innych krajów grupy zorganizowane oraz stali klienci mogą liczyć na zniżki lub korzystać z programów lojalnościowych.
Warto wynająć przewóz na rodzinny wyjazd na wesele, komunię czy chrzciny lub na weekend połączony ze zwiedzaniem. Zakłady pracy, szkoły, urzędy mogą organizować w taki sposób przejazdy służbowe na szkolenia czy innego rodzaju spotkania.
Oprócz bagażu standardowego pasażerowie mogą z reguły zabierać w podróż swoje zwierzęta domowe – jednak co to tej usługi i jej warunków należy się upewnić zasięgając informacji u przewoźnika. Większość firm proponuje również usługę przewozu paczek.