Komfortowo, bezpiecznie, tanio – busy jeden z najwygodniejszych środków transportu

Podróżujący do pracy na terenie Niemiec, osoby odwiedzające bliskich zamieszkujących to państwo, turyści pragnący odwiedzić największe zabytki i atrakcje przyrodnicze niemieckich landów, pracownicy wysłani w delegację służbową – wszyscy wymienieni potrzebują transportu bezpiecznego, szybkiego, taniego. Takie warunki spełniają przewoźnicy organizujący przewozy do Niemiec nowoczesną flotą busów.

Kierowca – profesjonalny opiekun podróżnych

Obok najwyższych standardów technicznych, jakie spełniają busy do Niemiec, najważniejszą rolę pełnią ludzie prowadzący owe pojazdy. Kierowcy wiozący pasażerów do pracy lub prowadzący busy z Niemiec do Polski, to osoby doświadczone, posiadające stosowne zezwolenia i certyfikaty. Niewątpliwie wielką zaletą kierowców jest doskonała znajomość realiów niemieckich i języka. Dzięki temu w podróży są oni opiekunami osób, które nie radzą sobie z komunikacją językową i czują się zagubione w zagranicznej rzeczywistości. Kierowcy busów wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru – zawsze są gotowi spełnić wszelkie prośby i oczekiwania pasażerów.

Spod własnego domu na adres zagraniczny

W takim systemie działają przewozy do Niemiec. Pasażer wsiada z bagażem pod swoim domem, a następnie, po komfortowym przejeździe optymalną trasą, wysadzany jest pod adresem niemieckim.
Podczas przejazdu pasażerowie są ubezpieczeni i mają do dyspozycji wszelkie wygody w busie: klimatyzację, ogrzewanie, TV, lodówkę z napojami. Podczas postojów nie ma możliwości zostawienia kogokolwiek – kierowcy znają wszystkich podróżnych i sprawdzają, czy wrócili oraz czy nie zostawili na postoju swoich rzeczy.

Przesyłki busami - szybka dostawa rzeczy pod wskazany adres 

Busami podróżują nie tylko ludzie ze swoimi bagażami. Przewoźnicy oferują również przewóz paczek do Niemiec, zwierząt, niestandardowych gabarytów, korespondencji. Nadanie przesyłki busem jest nie tylko tańsze od usługi kurierskiej, ale również skuteczniejsze – przesyłki nie giną i są dostarczane błyskawicznie do adresatów.